SUPER LIRE

Jepet me qera nga: TAULANT 08 Maj 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: BREGU I DIELLIT
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
JAP BANESEN ME QERA NE KODREN E DIELLIT TE BANESAT E BARDHA. BANESA KA SALLONIN DHE 2 DHOMA GJUMI,SI DHE KUZHINEN BANJON NJE SHPAJZ SI DHE NJE BALLKON TE MADH .BANESA KA PAMJE NE TE DY ANET LINDJE DHE PERENDIM,ME PARKING TE MJAFTUSHEM ,KATI I TRETE. KOMPLET E MOBILUAR QMIMI FILLESTAR 250 I NEGOCUSHEM PAS SHIQIMIT TE BANESES PER ATA QE MARRIN PER KOHE TE GJATE SHUME LIRE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim