Shes ose jap me qera Shtepi ne Qender t'Prishtines

Jepet me qera nga: Burim 25 Gsh 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine e cila gjendet ne mes te ish- Benaf dhe Elektrokosoves ne Ulpian/Dardani
Shtepia ka mbi 500m2 banim si dhe 2 lokale te pershtatshme per veprimtari te ndryshme afariste njeri me 70m2 dhe tjetri ka 185m2 çmimi per qera shume i volitshem.
Te interesuarit mund te me kontaktojn ne +38649231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim