Shitet ose Leshohet me Qera Shtepia ne Prishtine

Jepet me qera nga: Qendrim 19 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 1000 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet ose leshohet me qera shtepia ne lagjen e Vreshtave. Shtepia gjindet ne nje ambient te paster dhe 5 minuta nga parku i Germis

- Shtepia ka 3 kate nga 180 m2 secili dhe me hyrje te ndara.
- Garazh (lokale) rreth 400 m2 dhe ballkon rreth 200 m2
- Shtepia eshte komplet e perfunduar dhe e mobiluar.
- Ka nxemje qendrore me naft dhe me thengjill.


E pershtatshme edhe per veprimtari tjera.

Per me shume informata, ju lutem me kontaktoni.
Shtepi me Qera.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim