Shitet por eshe leshohet me qera

Jepet me qera nga: Ela 21 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes ose leshoj me qera shtepine ne lagjen'Qendresa' ne Veternik. SHtepia ka sallon me kuzhine, 4 dhoma gjumi dhe dy banjo. Shtepia gjithashtu ka pordrum dhe garazhe. Edhte e mobiluar dhe e paisur me ngrohje qendrore me pelet. Ka sistem alarmi. Cmimi i qerase 1200 euro, ndersa shitet me cmim 175000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim