Shtëpi 1200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Dragodan-Arbëri
Sipërfaqe: 1200 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 1200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.
Shtëpia gjendet afër Restaurant Amadeus, në një lagje shumë të qetë dhe lehtë të qasshme ne qytet.
Shtëpia ka gjithsej 5 kate, ku përfshihen:
1. Përdhesa me Podrum dhe Garazha - 400m2
2. Kati i I-rë – 200m2
3. Kati i II-të – 200m2
4. Kati i III-të – 200m2
5. Kati i IV-të – 200m2

E përshtatshme për ambasadë apo zyre me të gjtha paisjet e nevojshme për jetesë apo banim. Ujë 24/7, siguri e lartë, parking të mjaftueshëm privat (garazhë) si dhe rrugorë, qasje e lehtë në rrugët kryesore, ngrohje me naftë, me një pamje fantastike nga qendra e qytetit prej të gjitha kateve, terasë 35-50m2 në secilin prej kateve etj.

ID e shpalljes: 30028

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim