Shtëpi 210m2 me qira në Aktash

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Aktash, Rr. Rexhep Mala
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 210m2 me qira në Aktash.
Shtëpia gjendet afër Raiffeisen bank, Rr. Rexhep Mala dhe ka qasje shumë të lehtë në qendër të Prishtinës.

Shtëpia është 2 katëshe ku përfshihen:
- Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Oborr

- Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Ballkon

*** (Në çmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha obligimet dhe shpenzimet me të cilat ngrakohet shtëpija)***

Shtëpia ka ngrohje qëndrore (e cila mirëmbahet nga vetë pronari i shtëpisë, I cili banon ngjitur me shtëpinë e cila jepet me qira), ka Parking Privat, Kondicioner si dhe Oborr.

ID e shpalljes: 30030

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim