Shtëpi dhe lokal me qira në qendër të Prishtinës

Jepet me qera nga: vatra 18 Tet 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë

Lëshohet Shtëpia modern së bashku me lokalin në qendër të Prishtiëns, tek parku. Shtëpia në total ka 900 m2 prej të cilave 500 m2 janë hapësirë banuese dhe 400 m2 janë lokal afarist.
Shtëpia ka tëq gjitha kushtet luksoze për banim. Cmimi I përgjithshëm I qirasë është 3300 euro në muaj, por mund të lëshohen edhe vec e vec. Ju mirëpresim!

Kontakt: tel- 049 794794 (viber),044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), email: ksvatra@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim