Shtëpi me qera

Jepet me qera nga: Berati 06 Sht 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Lëshojë Shtëpin me qera, gjendemi afer shkollës teknike, Shtëpia posedon 2 dhoma gjumi, kuzhin sallon, balkon dhe oborr.
Çmimi sipas marrveshjes. Nr. Kontaktus 049/045-548-455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim