Shtëpi me qera

Jepet me qera nga: Shefki 21 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: jap me qera
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap shtëpijen me qera shtepija gjindet mbrapa teatrit kombetar tek parku i qytetit shtepija ka hymje veqant ka 2 dhoma kuzhin banjo koridor dhe
oborin .

Qmimi 160 euro
i pa diskutushumë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim