Shtëpi me qira #0944 - Lagjja Qëndresa

Jepet me qera nga: Sadat 23 Sht 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja Qëndresa, rruga "Jashar Bej Shkupi"
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
- Shtëpia ka dy kate (P + I)

Shtëpia ka:

- 1 sallon
- 4 dhoma gjumi
- 1 kuzhinë
- 3 banjo
- shpajz
- ballkona
- TV kabllovik
- internet
- tarracë të madhe
- ujë 24h
- klimë
- nxemja me rrymë dhe me dru
- garazh
- alarm
- sistem të kamerave
- oborr 4 ari

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim