Shtëpi me qira afër Gërmisë #0960

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Adresa: AFËR GËRMISË
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtëpia me qira me çmimi 1500 euro, nëse lëshohen katet ndaras ateherë çmimi për katë është 550, dhe ka këtë renditje:
3 sallona
6 dhoma gjumi
3 banjo
3 ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim