Shtëpi me qira të Qafa #0959

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: QAFA
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtëpia me qira te Qafa, te kafet e vogla e cila katin përdhesë e ka lokale afariste, shtëpia është 3 kat dhe ka këtë renditje:
1 sallon
4 dhoma gjumi
2 banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim