Shtëpi me qira

Jepet me qera nga: Shefki 28 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ngroje edhe me dru
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap shtëpijen shtëpija gjindet tek parku i qytetit
Mbrapa teatrit kombetar shtëpija ka hymje te veqant ka 2 dhoma gjumi kuzhin banjo koridor dhe oborrin

më shum info 044620427
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim