Shtëpi

Jepet me qera nga: Shtepia dhe lokali 06 Tet 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushë Kosovë
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtëpia lëshohet me qira te policia dhe lokali 70 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim