Shtëpia e bardhë me qera/ White House for rent

Jepet me qera nga: Valbona 16 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tauk Bashqe/ Germia
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet Shtepia me qera (kati i fundit).

***A doni ti largoheni zhurmes , pluhurit dhe qytetit?
Atehere ne kemi nje zgjedhje pe juve!***

Shtepia eshte e pershtashme per: student, familje, etj.

Sa dhoma:
a) 1 Kuzhine dhe Sallon
b) 1 Koridori
c) 2 dhoma te gjumit
d) 1 banjo
e) Ballkon

Transporti deri ne qytet (nese nuk keni veture):
a) Autobusi numer 4 (gjdo 10 minuta)
b) Autobusi numer 5 (gjdo 8 minuta)

Cka ka afer?
a) Parku i Tauk Bashqes (1 minut) prej shpis. Aty mund te perdoreni shtegun per vrapim ose per shetitje.
b) Parku i Germis ( 10 minuta ne kembe)

Cka ofron shtepia?
a) Uje 24/7
b) Ngrohje 24/7
c) Oborr me 500m2
d) Natyre te bukur dhe ajr te paster

*******
Per me shume informata ne lidhje me shtepine se si duket mbrenda dhe per cmimin ju lutem me kontaktoni ne +377 44 611 420.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim