Shtëpia me Qera [VETERNIK]

Jepet me qera nga: Besart 17 Dhj 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja Dubai (Veternik)
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia leshohet ne lagjen Dubai (afer Rezonances) me qera me 300m katror me 10 ari dhe garazh.
Kati i 1: Galeria, Kuzhina (Shpajz), 2 Dhoma tfjetjes, 1 Banjo.
Kati i 2: 3 Dhoma t fjetes, 1 Banjo
Me nxemje pillet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim