Shtepi 210 m me qera ne Aktash

Jepet me qera nga: Sejdi Bektashi 17 Dhj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Aktash, afër Raiffeisen bank
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 210m2 me qira në Aktash.
Shtëpia gjendet afër Raiffeisen bank, Rr. Rexhep Mala dhe ka qasje shumë të lehtë në qendër të Prishtinës.

Shtëpia është 2 katëshe ku përfshihen:
- Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Oborr

- Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Ballkon

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim