Shtepi Luksoze per qira/House for Rent

Jepet me qera nga: hysni Karsniqi 08 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

999 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpia për qira Bërnica e eperme (Veriu I Prishtinës) 4 Dhoma gjumi 2 banjo Kuzhina gjitha pajisjet e TV & Internet e mobilizer, Kondicionerë 24 Hour Alarm (Besa) Kopshti me stil anglez (pemë Te ullirit dhe shumë pisha).

Luxury House for rent
Lower Bërnica (North Prishtina)
4 Bedroom House
2 bathroom
Kitchen all appliances
TV&Internet
Power Inventor
All Furniture
Air Condition
24 Hour Alarm(Besa)
Garden English style grass(olive tree,plenty pine trees)
Storage
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim