Shtepi lokal me qera

Jepet me qera nga: afrim 26 Nën 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: halil Alidemaj
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin se bashku me lokal me qera e pershtatshme per banim dhe per zyre.Ka 4 dhoma,salloni me kuzhin,2 banjo,4 terasa.Lokali eshte i madh 60m2 me banjo,si dhe parkingu prapa per 10 vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim