Shtepi luksoze ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fehmije 03 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ne veternik mbrapa fortese jap me qera shtepin me tri dhoma gjumi dalje ne ballkon sallon banjo kuzhin dhe nje podrum garazh 60 m edht extra bukur e mobiluar . Te reja per her te par e posa mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim