Shtepi luxozeme qera

Jepet me qera nga: Fehmije 09 Sht 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
jap me qera shtepin dyjateshe plus podrumi ka tri dhoma gjumi sallon banjo dhe kuzhin . Dhomat e fjetjes me ballkon Bukur e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim