Shtepi me. Qira

Jepet me qera nga: Bedrije 08 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 16 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshojm me qira shtepi njedhomeshe afer shkolles fillore Iliria pas banesave te bardha , shtepia posedon nje dhome banjon dhe ne koridor gjendet kuzhina ,gjithqashtu posedon parking, e preferuar per qift shtepi me hyrje te vecant . Per cdo informate mund te na kontaktoni 044206628. Me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim