Shtepi me Qera

Jepet me qera nga: Afrim 06 Tet 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagjja e spitait rruga malush kosova
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepija posedon dy dhoma gjumi nje sallon+kuzhina koridori, banjo.
Dhomat njera 3*4 tjetra 5*4,Salloni 4*6 dhe kuzhina2,5*4,koridori 2*8,banjo 2*2,siperfaqja e oborrit 5.5 ARI me natyr perfekt(me pem),uj 24H si dhe rrymen ne nivel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim