Shtepi me Qira ne Veternik ( te Rezonanca )

Jepet me qera nga: AL agency 17 Tet 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet Shtepia me Qira ne lagjen Veternik. Ma konkretishte afer Rezonances.

Shtepia eshte 2 kateshe dhe ka :
* sallonin me kuzhine ( kaminin ne sallon )
* 4 dhoma te fjetjes
* 3 banjo
* garazh

Ngrohje qendrore me rryme dhe nafte.

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim