Shtepi me Qira ne Veternik te Spitali i Zemres

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 01 Jan 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te Spitali i Zemres
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi me Qira ne Veternik - Kodi 0548

Lokacioni: te Spitali i Zemres

Siperfaqe 240 m2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet Kati 1:

- Sallon i Madh dhe nje Banjo

Kati 2:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Kati 3

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- 2 Ari Obor
- Nxemje Qendrore
- Podrum
- Parking

Çmimi €800

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim