Shtepi me qera ( Aktash OSBE OSCE ) House for Rent

Jepet me qera nga: Bashkimi 28 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

499 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rruga Mitrovica Nr. 7
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne aktash tek OSBE (100 metra me poshte) eshte shtepi \ kat banesor me hyrje te veqant. Ngrohja eshte qendrore por ka edhe termo me rryme. Ka kete renditje:
- 1 dhome dite me kuzhine
- 3.5 dhoma gjumi
- 2 ballkonë
- banjo
- verandë dhe oborr

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00 Tel: 044 831 742 ose 044 313 590

Apartment \ house floor with own entry for rent near the OSCE ( 100 meters below) . It's a residential house and has central heating. It has this layout:
- 1 living room with kitchen
- 3.5 bedrooms
- 2 balconies
- bathroom
- Porch and yard

Please contact us between 9:00 – 19:00 Tel: 044 629 950 or 044 372 481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim