Shtepi me qera

Jepet me qera nga: Dona 18 Sht 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi luksoze me qera në lagjen Dardanija tri katshe e mobiluar e pershtatshm per banim si dhe per zyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim