Shtepi me qera.

Jepet me qera nga: Bleron 04 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash 3 nr 30 Rruga Armend Daci Prishtine
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera ne lagjen Bregu i Diellit. Shtepia ka 2 dhoma gjumi sallon e kuzhin banjo dhe ka hyrje te veqante. Per kontakt 044136558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim