Shtepi me qera 170m2 ne Breg te diellit 399 Euro

Jepet me qera nga: Labinot 25 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

499 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Ferat Dragaj Bregu i diellit
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera, shtepia eshte teresisht e renovuar dhe e izoluar,
Ka nxemje qendrore me dru dhe qymyr
Uje pa nderprer
Ka 4 dhoma dhe shum hapsire
Ka oborr nga pjesa mbrapa ka gjithashtu edhe parking perpara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim