Shtepi me qera AKTASH

Jepet me qera nga: geencc 22 Dhj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Perparesi ciftet !!!

Lëshohet me qira shtëpia e mobiluar 95m² ne rrugën “Anton Çeta”, ngjitur me restaurantin “Taunita foods” afër mensës së studentëve.

Shtëpia ka dy dhoma gjumi, banjë, dhomë dite me kuzhinë, trapezari dhe balkon. Ajo ështe e pajisur me mobilje, gjithashtu me rezervuarë uji, inventor, klime, lidhje per internet, ngrohje qendrore dhe inventor. E pershtatshme per cift !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim