Shtepi me qera afer shkolles teknike

Jepet me qera nga: bueshi 15 Maj 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: rruga enver berisha
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera,shtepia gjendet afer shkolles teknike eshte e renovuar dhe mobiluar kati perdhese me hymje te veqante,ka 4 dhoma,kuzhina me trapezari,dy banjo,nje kryesore dhe nje ne dhome te gjumit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim