Shtepi me qera me kushte fantastike

Jepet me qera nga: Ergys 07 Jan 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Manastiri,Prishtine
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
leshoj shtepine me qera afer shkolles Mileniumi i trete(rigoni sport)
Shtepia gjendet ne nje lagje te qete dhe me ajer te paster.
shtepia posedon nxemje qendrore me rryme /pelet
uje 24 ore , pamje fantastike etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim