Shtepi me qera me kushte fantastike

Jepet me qera nga: Ergys 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
leshoj shtepine me qera afer shkolles Mileniumi i trete(rigoni sport)
Shtepia gjendet ne nje lagje te qete dhe me ajer te paster.
shtepia posedon nxemje qendrore me rryme /pelet
uje 24 ore , pamje fantastike etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim