Shtepi me qera ne ARBERI afer MINI MAX it

Jepet me qera nga: berat 21 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi, rr.Halim Spahija
Sipërfaqe: 98 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera, afer mini max-it, kati i pare, sallon me kuzhine, du dhoma dhe banjo. Ne shfrytezim jane 12 ari oborr i rrethuar. Per ngrohje ka oxhak per vendosjen e stufes(koftorrit), gjithashtu kemi instaluar stufen e nxemjes qendrore me pelet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim