Shtepi me qera ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepi me qera per nderkombetar, shtepia gjindet afer Ambasades Ceke, posedon 130m2 - dy dhoma gjumi dhe dy banjo.
Komplet e mobiluar.


cmimi 350 euro - i negociushem

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim