Shtepi me qera ne Kastriot

Jepet me qera nga: besnik 20 Jan 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Obiliq
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Lëshoj shtepin me Qera
Shtepija ka 2 dhoma T'fjetjes
Sallon kuzhin dhe banjo
Shtepija gjendet në Obiliq

nr : +37744-266-751 viberi
049-377-973

besce_x@hotmail.co.uk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim