Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: labi 31 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: velani te shpija e rrugoves
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne mati 1 te banesea rezdinec germany, ka edhe garazhde per auto

kjo ofert velen veq per familjare ose te huaj dhe per kohe te gjate ma se paku nje vite qmim 400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim