Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Edon 24 Shk 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Jeronim de Rada
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera tek restaurant rinori rruges per kolovic , eshte ndertim i ri kati i 2 , ka hyrje te vecant , shtepia posedon 5 dhoma gjumi , kuzhin banjo dhe 3 terrasa , lagjia ku gjendet shtepia eshte e qete , ka edhe garazh per nje veture , qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim