Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: edon Dje 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: reqica.edon@gmail.com
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera ne prishtine saktesisht tek restaurant rinori rruges per kolovic , shepita ka 5 dhoma gjumi kuzhin banjo dhe 2 terrasa , ndertim i ri , e mobiluar , po ashtu garazh per veture , ka hyrje te vecante .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim