Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Edon 24 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera tek restaurant rinori rruges per kolovic , eshte ndertim i ri kati i 2 , ka hyrje te vecant , shtepia posedon 5 dhoma gjumi , kuzhin banjo dhe 3 terrasa , lagjia ku gjendet shtepia eshte e qete , ka edhe garazh per nje veture , qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim