Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Hekuran 09 Jan 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. Rexhep Kabashi nr. 23
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtёpi e re dhe e kompletuar 4 katёshe, me 4 ari truall nё njё lagje tё qetё me lokacion nё Prishtinё.

Shtёpija posedon: 6 Dhoma Gjumi - 2 Garazha - Kuzhinё dhe Sallon me hapёsire te gjёrё - Terasa nё tё tri anёt e shtёpisё me pamje nga natyra. Gjithashtu e ka tё instaluar nxemjen qendrore.

Shtёpija gjendet nё lagjen Kodra e Trimave nё Prishtinё. Ёshtё afёr kopshtit tё fёmijёve, qendrёs sё mjeksisё dhe shkollёs fillore.

Tel: 045 49 2424
hekurann@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim