Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Sabri 10 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qera ,per arsye te kalimit ne shtepi te re . shtepi ne lagjen kodra e trimave , kamer Loshi . Shtepia eshte e vjeter , ka oborr te madh , e mobiluar ,dhe gjith infrastrukturen , e banuar deri tani . Per informata tjera mund te pyetni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim