Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet Shtepia e cila mund te perdoret edhe si zyre,Market katin e fundit nuk ka markete afer,182 m2 dhe tri kate te cilat mund te perdoren si zyre apo edhe banim, mund te shfrytezohet edhe per call center, extra e rregulluar parking te mjaftueshem per 15 Automjete

Kontakti 045/641794 dhe 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim