Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Burim 17 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: nxemje qendrore
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Japë shtepinë me qera,shtepia gjindet ne Ulpian mbrapa shkollës Hasan Prishtina.Ka 6 dhoma gjumi,2 banjo,sallon 60 m2 , terrasë dhe parking per 4 vetura.
Shtepia ka siperfaqe 300m2 ,100 m2 oborr para shtepisë dhe 300m2 terrasë mbrapa shtepisë.
E pershtatshme per çfardo llojë veprimtarie banim,çerdhe,zyre,ambasad,call center etj.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim