Shtepi me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: fatoni 10 Krr 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
leshoj dy kate te shtepise me qera kati i trete dhe i katert
kati i trete gjashte dhoma ose dy banesa me nga 90 metra katror,secila nga to me kuzhine e sallon dhe dy dhoma,
kati i katert i ngjajshem shtepia eshte ndertim i ri,me sistem banesor,mundesi te modifikimit
Shtepia gjendet rruges per Podujeve 200 metra larg xhamise se llapit,ftojme edhe agjensite per bashkepunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim