Shtepi me qera ne Sofali 2 katshe

Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Sot 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjindet ne Sofali, dy kateshe - 150m2.
Shtepia posedon oborr dhe garazhe.çmimi 1000 euro me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim