Shtepi me qera ne Sofali

Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Sot 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qera ne Sofali me 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo. Shtepia eshte komplet e mobiluar, gjithashtu posedon edhe oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim