Shtepi me qera ne Tasligje

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Sot 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon 250m2 - 3 kateshe me 4 dhoma gjumi.
Komplet e mobiluar dhe me nxemje qendrore.

cmimi 1500 euro.

(se bashku me shtepi mund te leshohet lokali dhe puntoria me cmimi 2800 euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim