Shtepi me qera ne Velani

Jepet me qera nga: Velani 27 Krr 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: VELANI - E. Myftari 22
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera shtepia ne lagjen Velania. Shtepia ka 4 kate (3+perdhese), 400 m2 ne secilin kat ka banjo, nxemje qendrore, dy hyrje - njera ne perdhese qe ka dalje ne oborr dhe tjetra ne katin e dyte qe ka qasje ne rruge. Oborri ka siperfaqe rreth 7 ari. Vendparkim ne te dy anet e shtepise mjaftueshem per me shume vetura. Shtepia leshohet vetem per afat me te gjate dhe mobilohet apo hiqen mobilet nga shtepia sipas nevojes se klientit. Qeraja varet nga kohezgjatja e qeradhenjes dhe kerkesave te klientit. Tel. 045 595 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim