Shtepi me qera ne lagjen ARBERIA afer MINI MAX-it

Jepet me qera nga: berat 13 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi, rr.Halim Spahija
Sipërfaqe: 98 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera, afer mini max-it, kati i pare, sallon me kuzhine, du dhoma dhe banjo. Ne shfrytezim jane 12 ari oborr i rrethuar. Per ngrohje ka oxhak per vendosjen e stufes(koftorrit)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim